22. Међународни сусрет фолклорних пријатеља у Београду

Хор наше школе под вођством наставнице музичког Тање Арсић је учествовао 16. марта 2019. на 22. Међународном сусрету фолклорних пријатеља у Дечјем културном центру у Београду.

Овој лепој манифестацији присуствовало је око 40 ученика петог, шестог и седмог разреда, а водили су их наставници Бојан Стокић, Јелена Царић и Вишња Радић.

Солисти су били следећи ученици наше школе: Милица Брајић и Милица Трајковић са песмом „Сини јако сунце са Косова“, Матеја Лончар и Владан Савић са песмом „Пукни зоро“, Јана Денчић са песмом „Сјајна месечина“ и Хелена Пајић, Андреа Ракочевић и Марија Тодоровић са песмом „Мале моме“.

Спој музике и плеса увек прати добро расположење. Наступ нашег хора и наших солиста испратиле су позитивне овације публике и громогласни аплаузи. Са овог сусрета вратили смо се пуни лепих утисака и успомена.