Дечаци “ Исидорине“ школе ПРВАЦИ у КОШАРЦИ

Након одржаних квалификација по групама три победничке екипе састале су се на финалном турниру у ОШ Доситеј Обрадовић у Омољици.

Финалисти су били: ОШ“Доситеј Обрадовић“ Омољица, ОШ „Свети Сава“ Панчево и ОШ“Исидора Секулић“ Панчево.

Ученици наше школе су показали највише умећа и вештине јер су савладали прво домаћина, на крају и вршњаке из „Савине“ школе и заслужено освојили пехар.
Екипа наше школе која је остварила успех:Тимић Вукота,Тимић Балша,Кендерешки Димитрије,Сушец Петар,Поповић Тадија,Стринић Никола,Кнежевић Страхиња,Божић Вук,Илић Сава,Петровић Давор,Ранковић Филип,Ранковић Стефан. Екипу је водио професор Владимир Илић.

НАШИ ЗЛАТНИ МОМЦИ

Домаћин школе се побринуо да такмичење буде на високом нивоу па је директор школе Владимир Ристић отворио такмичење и пожелео добродошлицу такмичарима.Свирала је химна републике Србије.

Ђаци фоторепортери су снимали цео догађај па је такмичење могло да почне.