Дневне новине „Блиц“ у посети Исидориној школи

„Блиц“ фондација је посетила нашу школу 31.5. јако лепим поводом. У питању је донација у виду сликовница за наше најмлађе ђаке. У Исидориној школи гужва у библиотеци… Алберт Ајнштајн је говорио да једина ствар за коју стварно мораш да знаш где се налази јесте библиотека, и ученици наше школе то врло добро знају. Након школског звона прави мали јуриш је кренуо ка библиотеци. Весела деца поделила су са „Блиц“ фондацијом радост што су у њихову школу стигле књиге , поготово јер су у њима ликови које толико обожавају. Одушевљење због нових књига подједнако су делила деца али и наша библиотекарка Марија Станојевић.

На следећем линку можете прочитати чланак о овој посети: