ФЕСТИВАЛ НАУКЕ на Дивчибарама

Да наука није баук, већ право уживање и забава, показали су и ове године најуспешнији ученици основних школа са читаве територије Општине Панчево у оквиру Фестивала науке на Дивчибарама, у периоду од 1. до 8. децембра.

Укупно 89 ученика, који су прошле школске године остварили резултате на такмичењима од општинског до републичког нивоа боравили су седам дана у панчевачком одмаралишту. Тамо су усвајали знање и практично примењивали, изводећи различите експерименте из физике, хемије, биологије и географије.

Организацијом читавог пројекта, као и сваке школске године, руководила је директорка ОШ „Исидора Секулић“ Бранка Бељић.

Програме су осмислили и групе водили Марија Милошевић(хемија), Дајана Губеринић (биологија), Биљана Крстин(географија), Вера Станојевски(физика).

И ове године ученици су показали изврсна знања и да је наука као магија.