Хуманитарном акцијом “ Помоћ Влади“ 16.10. обележен је Дан здраве хране

Ове школске године је у холу школе обележен Дан здраве хране, али је овога пута био хуманитарног карактера. Ученици су са мамама и бакама припремали разноврсну здраву храну која је била изложена у холу, а сав новац од продаје намењен је за лечење малог Владе који болује од тешке болести.

За организацију ове манифестације су били задужени учитељи трећих разреда, наставница биологије Љиљана Коневски и наст. музичког Тања Арсић која је са хором припремила музички наступ.

Одзив ученика, родитеља и суграђана је био велики и поносни смо када можемо делићем бар мало да помогнемо у хуманитарној акцији.

Овом приликом,  Школа се захваљује свим ученицима, родитељима, наставницима што су били део ове акције.