Исидорци ПРВИ у округу у КОШАРЦИ

ОШ“ Ђура Јакшић“ из Ковина била је домаћин окружног такмичења основних школа у кошарци. Наступило је осам екипа које су биле победнице општинских такмичења.
Екипа наше школе је у четвртфиналу убедљиво савладала вршњаке из ОШ „Маршал Тито“ из Падине док је у полуфиналу савладана екипа ОШ „Ђура Јакшић“ из Ковина.
У финалу су се састале две најбоље екипе ОШ „Исидора Секулић“ из Панчева и ОШ „Младост“ из Вршца. Одличном игром током целог сусрета играчи наше школе контролисли су игру и резултат па је на крају остварена победа са 9 поена разлике.
Екипу наше школе представљали су: Тимић Вукота,Тимић Балша,Кендерешки Димитрије,Сушец Петар, Поповић Тадија,Стринић Никола,Кнежевић Страхиња,Божић Вук,Петровић Давор и Ранковић Милош.

Екипу је водио професор Владимир Илић.

ЧЕСТИТАМО НАШИМ УСПЕШНИМ КОШАРКАШИМА и желимо пуно успеха на републичком такмичењу.