Медаље за наше ученике на Општинском такмичењу у атлетици

ДЕВЕТ МЕДАЉА ЗА УЧЕНИКЕ „ИСИДОРИНЕ“ ШКОЛЕ НА ОПШТИНСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ АТЛЕТИКЕ

У Организацији САВЕЗА ЗА ШКОЛСКИ СПОРТ ПАНЧЕВА у четвртак 28. септембра 2017.на Градском стадону у Панчеву одржано је општинско такмичење основних школа у атлетици.

Такмичили су се најбољи основци у три категорије: мини атлетика од 1-4. разреда,затим 5-6. разредa, и старији основци, 7- 8. разредa.

У веома јакој конкуренцији ученици наше школе наступили су у све три категорије и достојно су репрезентовали своју школу.

Код најмлађих основаца :

1. место у дицсиплини 60 м освојио је Стојков Огњен ученик 4-1 Тасић Тара 4-3
  2. место у истој дисциплини Тасић Тара 4-3

У дисциплини бацање вортекса

1. место освојила је ученица Павлов Лена 4-3
  2. место ученик Вук Олушки 3-2  У конкуренцији 5-6 разреда односно деце рођене 2005 године,имамо три медаље.

У дисциплини бацање вортекса 2. место освојио је Матеја Конрад 5-2,  Марко Лазин 5-1 је био други на 60 м док је Дуња Олушки 5-1 била такође друга у истој дисциплини .

Наши најстарији ученици су се потрудили да буду исто тако успешни као њихови млађи другари.Имамо два првака општине Панчево . У конкуренцији старијих основаца првак у скоку у вис био је Страхиња Кнежевић ученик 8-2 разреда ,а Кристина Кртенић 8-3 првак у трци на 600 м.

Све честитке ученицима на добром пласману и континуитету добрих резултата из атлетике. Ученике на такмичење је извео наставник Владимир Илић.