Ogledni čas – Interaktivni kviz ,,Fizičko vaspitanje na engleskom jeziku“

U sredu 7. juna u školskoj bibilioteci održan je ogledni čas predmeta Fizičko vaspitanje i Engleski jezik. Tema časa bila je Interaktivni kviz ,,Fizičko vaspitanje na engleskom jeziku“.

Nastavnici Ivan Kovacevic i Boris  Kučera pripremili su kviz koji je sadržao 53 pitanja, a učenici su uz pomoć mobilnih telefona odgovarali na pitanja. Za pravljenje kviza koristila se platforma Kahoot uz pomoć koje su se prezentovala pitanja, bodovalo i određivao konačan plasman.

Učešće u kvizu uzelo je 8 učenika sedmih razreda, a najbolji su bili: 3. mesto Dejan Pavlović, 2. mesto Tijana Jovičić i pobednik kviza bila je Aleksandra Bijelić.

Času je prisustvovalo preko 10 kolega nastavnika iz naše škole.

„Jako sam zadovoljan kako je prošao čas. Tehnologija nas je poslužila. Mislim da je bilo veoma interesantno kako učenicima tako i kolegama nastavnicima. Ovakav vid učenja i provera znanja je veoma zabavan i mislim da ćemo ubudućnosti biti svedoci sve većeg broja ovakvih i sličnih dešavanja“, izjavio je jedan od nastavnika organizatora Ivan Kovačević.