Прослава јубилеја – 40 година ОШ „Исидора Секулић“

Основна школа „Исидора Секулић“ прославила је 22. новембра 2019. године 40 година постојања и рада. Том приликом организована је свечана приредба у Културном центру града Панчева, коју су својим присуством увеличали бројни родитељи, баке, деке, сестре и браћа, али и виђенији људи града Панчева.

Приредбу је отворио хор наше школе под вођством наставнице музичког Тање Арсић. Након што се директорка школе Бранка Бељић обратила присутнима, редом су се ређале тачке које су месецима уназад припремали и вежбали ученици и наставници. Треми није било места, па је цела представа одисала опуштеношћу, спонтаношћу, хумором а публика је сваку тачку поздрављала срдачним аплаузом. Учествовали су и велики и мали, публика је имала прилике да ужива у великим светским хитовима, плесним кореографијама, шареноликим костимима, кратким и хумористичким дечијим скечевима, али и импровизацији озбиљних комада попут Фантома из опере. Могла се видети и понека суза радосница у публици, а како је све то изгледало можете погледати у наставку.