С осмехом у 1. разред

У понедељак, 2. септембра 2019. године почела је нова школска година. Ово је био посебан дан за наше најмлађе ђаке – првачиће. Нову генерацију првака у ОШ „Исидора Секулић“ примили су учитељи Слађана Маринковић I-1 и Зоран Кнежевић I-2. Топлу добродошлицу првацима најпре је пожелела директорка школе Бранка Бељић, а затим су их кратким и ефектним програмом поздравили њихови нешто старији другари, полазници 2. разреда и Исидорини чаробњаци, група са којом се наша школа представила на овогодишњем Интернационалном карневалу у Панчеву. Радост, осмех и узбуђење читали су се са лица малишана али и њихових родитеља, поносних бака и дека, браће и сестара, који су дошли да им пруже подршку у овом за њих веома важном тренутку, почетку најлепшег доба-ђачког.

Нека им се срећан и успешан почетак, и нека им школа и књига не буду брига, већ једна лепа игра!