СРЕБРНА МЕДАЉА за кошаркаше на општинском такмичењу 5. и 6. разреда

НАЈМЛАЂИ КОШАРКАШИ ОШ „ИСИДОРА СЕКУЛИЋ“ „СРЕБРНИ“ НА ОПШТИНСКОМ ТАКМИЧЕЊУ У КОШАРЦИ ЗА УЧЕНИКЕ 5. И 6. РАЗРЕДА
Финални турнир општинског такмичења у кошарци за ученике основних школа, у оквиру „Б“ програма, одржано је у среду, 12.04.2018. у ОШ „Стевица Јовановић“.
Златне медаље освојили су ученици ОШ „Мирослав Антић“ , сребрне ученици ОШ „Исидора Секулић“и бронзане медаље ученици ОШ „Стевица Јовановић“
На турниру су учествовале екипе које су освојиле прво место на квалификационалним турнирима који су одржани две недеље пре тога.
На турниру је виђена одлична кошарка.Све утакмице су биле веома узбудљиве и неизвесне.Ученици „Микине“ школе су у драматичној завршници савладали ученике из Исидорине и заслужено освојили прво место.
После дечака (7/8 разред) и девојчица (5/6 разред) који су освојили прво место и дечаци (5/6 разред) су показали да се у нашој школи игра добра кошарка.
Састав екипе је био:Сава Илић,Вук Божић,Ранковић Урош,Ранковић Стефан,Ристовић Филип,Манојловић Душан,Гарић Вук,Кладарин Ђорђе,Нишавић Милош,Анђеловски Ненад,Јанковић Душан.
Екипу је водио професор Владимир Илић.
Честитамо нашим кошаркашима који срцем увек излазе на терен! 🙂