СРЕБРНЕ МЕДАЉЕ за Исидорце на Олимпјским играма у Новом Саду

Оsmi po redu SOŠOV, u organizaciji Pokrajinskog sekretarijata za sport i omladinu, održan je od 17. do 20. maja u Novom Sadu. Do sada najmasovnije školsko sportsko takmičenje, okupilo je preko 4.588 učenica i učenika osnovnih i srednjih škola iz AP Vojvodine, koji su se po prvi put takmičiti u čak 14 različitih sportova: atletici, košarci, stonom tenisu, plivanju, rukometu, fudbalu, basketu 3 na 3, streljaštvu, karateu, džudou, sportskoj gimnastici, malim olimpijskim igrama, odbojci i ritmičkoj gimnastici.
Ekipu naše škole u košarci su predstavljali:Strahinja KneževićMiloš Ranković,PetaR Sušec,BalšaTimić, Vukota Timić,Dimitrije Kendereški, Igor Romanić,Vuk Božić,Davor Petrović,Nikola Strinić.Trener, Profesor Vladimir Ilić

Čestitamo učenicima na izuzetnom uspehu!