Свечани пријем за награђене ученике

У петак, 31. маја, у зборници наше школе уприличена је свечаност за  ученике који су представљали ОШ „Исидора Секулић“ на такмичењима из различитих наука и области, на различитим нивоима. Ђаци наше школе били су веома успешни на државним првенствима за основце: 17 ученика учествовало је на републичким смотрама из различитих области. Ученица Ленка Васић била је друга на републичком такмичењуиз историје, док су џудисти Огњен Ђуришић и Андријана Кртенић били први у држави, а Вук Вељковић је био трећи. Талентована Тијана Марковић, ученица четвртог разреда нашла се међу 10 најбољих рецитатора у држави. Посебно место заузима постигнуће тима роботичара, у којем су Алекса Танушевић, Милошн Драгнић и Игор Романић одвели школу на европско првенство у роботици. Вреди поменути да је роботика ваннаставна активност која се промовише у школи, а захваљујући изузетном успеху наших ученика постала је заштитни знак наше школе.

Све награђене ученике у име целог колектива школе поздравила је директорка школе Бранка Бељић, честитала је ученицима и наставницима на постигнутим резултатима, пожелела им је много среће у даљем раду и школовању и истакла је да су они понос наше школе.