Teška grupa za naše odbojkašice

dsc_1292_resize  zenska-ekipa-odbojka-2016-2017

U petak 25.11.2016. godine u OŠ „Vuk Karadžić“ u Starčevu, održane su utakmice treće grupe u okviru  Opštinskog prvenstva u odbojci za učenice.

Naše devojke našle su se u grupi sa dosta nadmoćnijim ekipama iz Starčeva, Omoljice i OŠ“ Branko Radičević“.

Igralo se po KUP sistemu i naše devojke prvu utakmicu igrale su protiv ekipe Brankove škole.

Početak je krenuo pomalo zbunjeno ali su tokom polovine prvog seta devojke uspele da uhvate priključak i čak da preuzmu vođstvo. Nažalost, fizička i tehnička dominacija kao i  uigranost protivničke ekipe, došla je do izražaja krajem prvog seta.

Slična situacija se nastavila i u drugom setu. Nedostajali su bolji prijemi servisa kao i jači napad. Utakmica se završila porazom naše ekipe sa dva nula u setovima.

Ekipu je predvodio nastavnik Ivan Kovačević.

Školu su predstavljale: Danica Dobrosavljević, Ćirka Nevena, Čiča Tamara, Jović Teodora, Tijana Parađina, Ana Milošević, Minić Aleksandra, Tara Pajević.

Ovaj unos je objavljen pod Школска 2015/2016.. Zabeležite stalnu vezu.