Ускршње радионице са забавиштанцима – будућим првацима

У среду, 28. марта, угостили смо око осамдесет малишана , будућих првака из забавишта. Заједно са нашим ученица првог и четвртог разреда учествовали су у Ускршњој радионици. Уз песму и игру, кроз забаву, дечица су фарбала јаја, цртала и бојила, правила ускршње декорације. У овим активностима сви су уживали, на обострано задовољство. 🙂

Истог дана, у 18ч у холу школе одржана је презентација за родитеље ученика будућих првака. Поздрав и уводну реч је дала директорке школе Бранка Бељић, а потом су се обратиле родитељима психолог Мирјана трифуновић Паул и педагог Данијела Главоњић које су уз пратећу презентацију упознале родитеље са припремом ученика за полазак у школу. Након тога, родитељи су обишли учионице будућих првака, продужени боравак, библиотеку, стоматолошку ординацију и кабинете предметне наставе. Одзив родитеља је био изузетан и надамо се да им је ово заједничкко дружење и презентовање значило.