Деца из вртића „Бамби“ су нас посетила и одгледала луткарску представу „Шта се згоди кад се неко другачији роди“

У четвртак 26. марта у госте су нам дошла деца из вртића „Бамби“. Примили су их четвртаци са својим учитељима. Они су им извели и своју луткарску представу „Шта се згоди кад се неко другачији роди“.

Са овом представом такмичили су се на Фестивалу луткарства и пласирали на републичко такмичење. Изузетна сценографија, занимљив и поучан текст, сонгови који прате радњу, одлична глума ученика, необичне и шарене лутке мајмунчића, допринели су да малишани са великом пажњом прате представу и уживају. Као поклон, добили су своје мини лутке јунака ове представе. Дружење са вртићанцима се наставило у нашем школском дворишту и на спортским теренима. Поред лепог и безбедног парка у нашем дворишту, деца могу да се играју и уживају на спортским теренима.