Додела награда у оквиру пројекта „За чистије и зеленије школе Војводине“

Поносни смо што можемо да објавимо да је наша школа награђена у оквиру пројекта „За чистије и зеленије школе Војводине“.

Наша школа препозната је као школа која доста ради у области екологије, као и на подизању свести о значају животне средине. Овом приликом поменућемо само неке од активности које су допринеле добијању ове награде: Фестивал здраве хране, сађење дрвета генерације, сађење еко-баште „Исидорина башта“, прављење играчака од рециклираног материјала, прављење компоста, различите радионице на ову тему, сертификати о рециклажи и још много тога.

На свечаности поводом уручења награде у Сремским Карловцима биле су директорка Бранка Бељић, учитељица Слађана Маринковић, наставница Љиљана Коневски и библиотекарка Милица Алатић. Школа је добила семинар у Еко-кампу Радуловачки за два наставника.