Новогодишња чаролија у нашој школи

У сусрет предстојећим празницима и последњег дана првог полугодишта наши ученици су низом активности направили праву новогодишњу чаролију.

Ученици 4/2 и 4/3 одељења су уживали  у сланим и слатким ђаконијама које су правили са својим родитељима. Послужили су и своје другаре ,,прваке". Хвала родитељима који су се одазвали и употпунили нашу новогодишњу трпезу!

Одељење 1/2 је уживало у посластицама које су припремили старији другари,а затим се забављали уз друштвене игре.

Вредни су били и ђаци 3/3 и 4/1 правећи разне укусне посластице и тиме обогатили нашу празничну трпезу.

Ученицима петог разреда је било веома занимљиво уз разне друштвене игре,а последњи наставни дан је обележио и турнир у стоном тенису и показни спаринг меч у кик боксу за које је био заинтересован велики број ђака.

Наши другаци су радно и свечано обележили последњи дан првог полугодишта.

Нашу свечаност затворио је хор својим величанственим наступом.