ШЕСТ МЕДАЉА ЗА УЧЕНИКЕ „ИСИДОРИНЕ“ ШКОЛЕ НА ОПШТИНСКОМ И ОКРУЖНОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ АТЛЕТИКЕ

У Организацији САВЕЗА ЗА ШКОЛСКИ СПОРТ ПАНЧЕВА у уторак 11. маја 2021г.  на Градском стадону у Панчеву одржано је општинско и окружно такмичење основних школа у атлетици.

Такмичили су се најбољи основци у три категорије: мини атлетика од 1-4 разреда,затим 5-6 разреди, и старији основци, 7- 8 разреди.

Ученици наше школе су достојно репрезентовали своју школу.

У конкуренцији од 5-6 разреда освојили смо 4. медаље.

У дисциплини 300 м. медаље су освојили:

1. место - Вук Олушки ученик 6-2
  2. место - Вишња Грубанов ученица 5-2.

У скоку у даљ на 600 м. медаље су освојили:

2. место - Савана Курак 5-1

2. место - Вања Главинић 6-2

Наши најстарији ученици су се потрудили да буду исто тако успешни као њихови млађи другари.

Имамо првака општине Панчево на 100 м златну медаљу је освојила Дуња Олушки ученица 8-1, а Матеја Конрад 8-2 се окитио бронзаном медаљом у бацању кугле.

Све честитке ученицима на добром пласману и континуитету добрих резултата из атлетике.

Ученике на такмичење је извео наставник Владимир Илић.