Општинско такмичење из географије - 27.3.2021.

Општинско такмичење из географије под називом НАЦИОНАЛНА ГЕОГРАФСКА ОЛИМПИЈАДА је одржано 27.3.2021 у Београду.

Куп Србије у рвању

Куп Србије је одржан 8.5.2021. у Сомбору.

Mанифестација"Брзином до звезда"

Манифестација је одржана 29.4.2021.у којој су наши ученици  остварили следеће резултате:

Плакета Спортског савеза за такмичење у триатлону

Стефан Бирка, ученик, 7-2 разреда ,као успешан спортиста примио је плакету Спортског савеза за најбоље резултате у триатлону.

Првак Војводине у боксу

Наш ученик Аца Војинов, првак је Војводине у боксу у својој категорији.

Кошаркаши Крис Кроса су постали пионирски У15 прваци Војводине 2020/2021

Кошаркаши Крис Кроса су постали пионирски У15 прваци Војводине 2020/2021.

Окружно такмичење из математике

Окружно такмичење из математике је одржано 25.4.2021. у Вршцу.

Окружно такмичење из физике

Окружно такмичење из физике је одржано 24.4.2021.у  ОШ,,Аксентије Максимовић" у Долову.

Општинско такмичење из хемије - 6.3.2021.

Општинско такмичење из хемије  је одржано 6.3.2021. у ОШ,,Исидора Секулић"

Општинско такмичење из физике - 27.2.2021.

Општинско такмичење из физике је одржано 27.2.2021. у ОШ,,Гоце Делчев" у Јабуци.

Општинско такмичење из математике - 28.2.2021

Општинско такмичење из математике за ученике од 1. до 4.разреда је одржано 28.2.2021 у ОШ,,Свети Сава".

Општинско и окружно такмичење у пливању

Општинско и окружно такмичење у пливању је одржано 29.3.2021.

"BRAINFINITY" такмичење

Eкипа ученица 6-3 је у финалу логичког такмичења у проблемском решавању задатака освојила 3. место од 15 најбољих екипа из целе Србије.

Пројекат " ЂАК РЕПОРТЕР"

У конкуренцији видео клипа " Вежбање у кућним условима"
Дамјан Тишма 5-2  -  2. место

Окружно такмичење у кошарци - девојчице - 2. место

Састав екипе:
Симона Милошевић 7-3
Анђела Косић 8-3
Милица Малеш 5-2
Нина Злоколица 5-3
Дуња Богданов 8-2
Милица Ванић 8-3
Јована Миловановић 4-3

Општинско такмичење у кошарци - девојчице - 1. место

Састав екипе:
Симона Милошевић 7-3
Анђела Косић 8-3
Милица Малеш 5-2
Нина Злоколица 5-3
Дуња Богданов 8-2
Милица Ванић 8-3
Јована Миловановић 4-3

Окружно такмичење у пливању

Искра Андрић 2-3 - 2- место

Такмичење из математике " МИСЛИША"

Такмичење из математике " МИСЛИША" је одржано 12.3.2020.
 
Димитрије Митић 2-3 - 3. место
Урош Павловић 2-2 - 3. место
Јандре Жакула 2-2 - 3. место
Михаило Милосављевић 2-1 - похвала
Лана Благојевић 2-2 - похвала
Јована Друловић 2-2 - похвала

Окружно такмичење из физике одржано је 14.3.2020

Окружно такмичење из физике одржано је 14.3.2020. у ОШ " Аксентије Максимовић" Долово
 
Лука Хајдуков 6-1 - 2. место
Вељко Петковић 6-2 - 2.место
Катарина Виг 7-1 - 3.место
Теодора Рођан 7-1 - 3. место
Давид Колоски 7-3 - 3. место
 

Окружно такмичење из математике 7.3.2020.

Окружно такмичење из математике 7.3.2020. одржано у ОШ " Јован Јовановић Змај"
 
Душан Јанковић 7-1 - 2. место
Давид Колоски 7-3 - 3. место
Теодора Рођан 7-1 - похвала