Окружно такмичење из историје

На окружном такмичењу из историје које је одржано 21. априла у ОШ,,Братство јединство“ наши ученици су остварили изузетне резултате:

Мала олимпијада

У организацији Савеза за школски спорт,у понедељак, 15. априла у Хали спортова на Стрелишту одржане су Мале олимпијске игре на општинском нивоу.

Општинско такмичење у атлетици

На општинском такмичењу из атлетике наши ученици су постигли следеће резултате:

Окружно такмичење из хемије

На Окружном такмичењу из хемије, одржаном 14. априла у Вршцу Изабела Ангеловски (8/3) и Душан Хафнер (7/1) освојили су 2. место.

Такмичење за најбољу дечију карикатуру „Мали Пјер“

Прошле недеље у ОШ „Мирослав Антић – Мика“ одржано је Такмичење за најбољу дечију карикатуру „Мали Пјер“ на градском нивоу.

Пролећно првенство Београда у кросу

Лав Грујевић (2/3) учествовао је 7. априла у трци "Пролећно првенство Београда у кросу" и освојио 3. место и бронзану медаљу у категорији атлетских школа Б категорије.

Такмичење у џудоу

На регионалном шампионату Војводине,одржаном 7. априла у категорији старије полетарке Ленка Вуковић (3/1) освојила је 3. место.

Општинско такмичење из биологије

На Општинском такмичењу из биологије одржаном 17. марта у ОШ,,Жарко Зрењанин“, наш ученик Михаило Милосављевић (6/1) је добио похвалу.

Наше балерине на фестивалу SIRMIUM DANCE NOW

Кристина Секулић (3/3) освојила је у суботу,9. марта у Сремској Митровици на фестивалу SIRMIUM DANCE NOW за кореографију "Сњегурочка" 2. место у категорији Disco show соло и за ту кореографију освојила специјалну награду за Спринг Фест Врбас.

Општинско такмичење "Триолица"

У недељу,24. марта је одржано Општинско такмичење "Триолица" у ОШ "Исидора Секулић".

Општинско такмичење из историје

На општинском такмичењу из историје одржаном 20. марта у ОШ,,Ђура Јакшић“ наши ученици су постигли следећи успех:

Окружно такмичењe из математике

На Окружном такмичењу из математике одржаном 16. марта у Качареву наши ученици су постигли следећи успех:

Општинско такмичење из хемије

У недељу,17. марта одржано је Општинско такмичење из хемије.

Наши успешни рукометаши

Рукометна екипа наше школе освојила је 3. место на Општинском такмичењу, одржаном 28. фебруара у ОШ,,Мирослав Антић“.

Такмичење из немачког језика

На Окружном такмичењу из немачког језика које је одржано 9.3.2024. у ОШ,,Браца Петров“, Маша Павловић (7/1) је освојила 3.место и пласман на Републичко такмичење.

Такмичење из физике

Окружно такмичење из физике је одржано у Долову, 10. 3. 2024.

Такмичење из енглеског језика

На Окружном такмичењу из енглеског језика које је одржано 9.3.2024. у ОШ,,Браца Петров“,Федор Чернишевски (8/2) је освојио 3.место.

Такмичење из географије

На Општинском такмичењу из географије које је одржано 9.3.2024. у ОШ,,Бранко Радичевић“,наш Душан Хафнер (7/1) је освојио 3.место.

Такмичење из роботике

На Окружном такмичењу из роботике, у оквиру фестивала "Знањем за будућност" одржаном 19. фебруара, наша екипа је освојила четврто место.

Такмичење из српског језика и језичке културе

На  Општинском такмичењу из српског језика и језичке културе које је одржано 25. фебруара наши ђаци су остварили следеће резултате.