УПИСУ ДЕЦЕ У ПРВИ РАЗРЕД

Почиње упис деце у први разред основне школе за школску 2021/2022. годину

ДОБРО ДОШЛИ, ЂАЦИ ПРВАЦИ!

Поштовани родитељи будућих првака!

Обавештавамо вас да је упис деце у први разред основне школе обавезан за сву децу рођену у периоду од 01. марта 2014. до краја фебруара 2015. године.

У први разред се уписују сва деца која до почетка школске године имају најмање шест и по, а највише седам и по година.

Пријављивање деце за упис у први разред почеће 1. априла 2021. године и трајаће до 31. маја 2021. године.

• Своје дете можете пријавити за упис у први разред преко нашег сајта, попуњавањем  формулара,
  • као и телефоном на број 013/2315–965 од 9.00 до 12.00 сати сваког радног дана.
  • електронским путем на порталу еУправе.

Приликом уписа НИЈЕ ПОТРЕБНО ДА ДОНОСИТЕ следећа документа јер ће их школа прибавити по службеној дужности:

1. извод из матичне књиге рођених
  2. уверење о пребивалишту
  3. уверење да је дете похађало припремни предшколски програм
  4. лекарско уверење о извршеном здравственом прегледу детета ( изузетак је лекарско уверење уколико је преглед обављен код приватног лекара).

Телефонским путем ћемо вас обавестити о термину за долазак детета на тестирање.

Преузмите презентацију школе: ПРЕУЗМИ.